• Пепе пилешка виршла Party Mix

  Party Mix е пилешка виршла со премиум квалитет, пакувана во практична и забавна амбалажа, привлечна како за младите така и за повозрасните. Најголема предност на производот е намалената содржина на сол и високата содржина на белковини. Party Mix виршлите може да се конзумираат ладни како ужинка, загреани до ниво на вриење, како и на скара.

  Без алергени
  Пакување: 250 g

 • Мини пилешки виршли Пепе

  Пилешка виршла со вистинска големина која не содржи засилувачи на вкус, вештачки бои и ароми, ниту пак глутен или лактоза. Бидејќи децата ја сакаат, а ние ги сакаме нив.

  Без алергени.
  Пакување: 100 g

 • Мини паштета Пепе

  Вкусна пилешка паштета, која е токму за малите стомачиња, не содржи засилувачи на вкус, вештачки бои и ароми, ниту пак глутен или лактоза.

  Без алергени.
  Пакување: 50 g

 • Мисиркина шунка Пепе – Слајс

  Шунка од мисиркино месо, спакувана во симпатична и шарена амбалажа што ќе ги импресионира децата. Што се случува кога ќе го пробаат?

  Не содржи алергени.

  Пакување: 100 гр

Готови производи – брзо и едноставно

 • Пилешки прсти Пепе

  Вкусни панирани пилешки прсти, не содржат засилувачи на вкус, вештачки бои и ароми, лактоза или конзерванси. Само најдоброто за нашите најмлади.

  Алергени: зрна кои содржат глутен
  Пакување: 750 g, рефус

 • Pepe Crispy Chicken Dinos

  Обликуваните диносауруси од пилешко филе секогаш ќе ги воодушевуваат вашите најмлади. Вие пак ќе бидете задоволни, дека сте понудиле оброк со висока содржина на протеини.

  Производот е без ароми, бои, адитиви и зајакнувачи на вкусот.

  Пакување: 390g