Рецепти за производот

  • PP recepti 0004 Piscancje hrenovke s pikantno zelenjavo

    Пилешки виршли со пикантен зеленчук

    Шаренолико јадење направено од виршли и зеленчуци кое ќе ги воодушеви и децата и возрасните. Не заборавете да ги изоставите чилито и лутиот црвен пипер кога готвите за малите.