Рецепти за производот

  • PP recepti 0003 Nadevana piscancja bedra v mrezici

    Полнети пилешки наткопани во мрежа

    Ова јадење ќе го воодушеви секој гостин. Бидејќи не е само вкусно, туку и пријатно за очите. Изненадете го вашето семејство или гостите со ова мало ремек-дело од пилешко.

  • PP recepti 0021 Duseni piscanec z oljkami

    Динстано пилешко со маслинки

    Ви треба нов рецепт за сос за тестенини?  Овој доматен сос со меки пилешки парчиња божествено мириса. Добро одговара за секаков вид тестенини.